poniedziałek, 23 grudnia 2013

Bartnik na choinkę

Jeśli uważacie, że choinka bez bartnika Ignata to kiepski pomysł, TUTAJ znajdziecie szablony dwóch ozdób choinkowych do wydrukowania, samodzielnego wycięcia i sklejenia (i powieszenia w odpowiednio eksponowanym miejscu, rzecz jasna). Pierwsza to rzecz jasna sam Ignat w pełnej krasie, druga zaś – niedźwiadek, uczestnik dramatycznych wydarzeń w komiksie „Bartnik Ignat i skarb puszczy”.

A skoro już o komiksie mowa, to warto rzucić okiem na nowe recenzje, notki i opinie, które pojawiły się tu i ówdzie w ostatnich dnio-tygodniach:

bialystok.gazeta.pl

szuflada.net

culture.pl

alejakomiksu.com

ryms.pl

foch.pl

Bardzo mi miło, że bartnik się podoba, że ktokolwiek chce go czytać i jeszcze ma z tego radochę. A że miłe wiadomości lubią chodzić parami i w trójkach, to jeszcze dwa moje komiksy zostały nominowane w plebiscycie na najlepsze komiksy 2013 roku (komiksyroku.pl). Masakra!

3 komentarze:

burza pisze...

Dzień dobry :)
Czy jest szansa, że "Ryjówka Przeznaczenia " będzie miała kolejne wydanie - nie mogę jej nigdzie kupić, a moi synowie bardzo chcieliby przeczytać pierwszy tom (znają i bardzo lubią "Norkę zagłady" ).
Pozdrawiam
Beata

Tomek Samojlik pisze...

Pani Beato,
Jestem pewien, że tak, ale dopiero wiosną. Tymczasem pozostaje tylko wersja elektroniczna na cdp.pl (wiem, to absolutnie nie to samo, ale cóż...). Niedługo też trzecia część!
Proszę pozdrowić synów :)

Mama_Adama pisze...

O! My też czekamy na dodruk "Ryjówki Przeznaczenia" dlatego dobrze wiedzieć - aby do wiosny! :-)
Przy okazji podsyłam link:
http://mamanietylkoadama.blogspot.com/2014/02/bartnik-ignat-i-skarb-puszczy.html

pozdrawiam!